"Stop" Sign 450mm x 450mm (943FX)
Manufactured on 2mm foam PVC. This "Stop" sign informs drivers of what they need to do. Ideal for construction sites.
- 2mm PVC Construction
View all: Unbranded Safety Signs
Manufactured on 2mm foam PVC. This "Stop" sign informs drivers of what they need to do. Ideal for construction sites.
- 2mm PVC Construction
View all: Unbranded Safety Signs
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Construction Material (Safety) | PVC |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 450 mm |
| Product Length | 450 mm |
| Product Thickness | 2 mm |
| Product Type | "Stop" Sign |
| Safety Sign Product Type | Road |