"No Parking" Sign 450mm x 600mm (9145T)
Place in areas where parking is prohibited. Manufactured on 2mm foam PVC. Can be used in a stanchion or can be wall mounted.
- 2mm PVC
- Stanchion or Wall Mounted
- Manufactured on 2mm Foam PVC
View all: Unbranded Safety Signs
Place in areas where parking is prohibited. Manufactured on 2mm foam PVC. Can be used in a stanchion or can be wall mounted.
- 2mm PVC
- Stanchion or Wall Mounted
- Manufactured on 2mm Foam PVC
View all: Unbranded Safety Signs
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Construction Material (Safety) | PVC |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 450 mm |
| Product Length | 600 mm |
| Product Thickness | 2 mm |
| Product Type | "No Parking" Sign |
| Safety Sign Product Type | Parking |