Milwaukee Packout Sip Lid (953CU)
Leakproof sip lid with smooth open and close. Designed for hot liquids. Dishwasher safe. Compatible with Packout insulated bottles and mugs.
- Plastic Construction
- Dishwasher Safe
- Leakproof
- For Hot Liquids
- Smooth Open & Close
- Compatible with Packout Insulated Bottles & Mugs
View all: Milwaukee Flasks
Leakproof sip lid with smooth open and close. Designed for hot liquids. Dishwasher safe. Compatible with Packout insulated bottles and mugs.
- Plastic Construction
- Dishwasher Safe
- Leakproof
- For Hot Liquids
- Smooth Open & Close
- Compatible with Packout Insulated Bottles & Mugs
View all: Milwaukee Flasks
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Milwaukee |
| Compatibility | Packout insulated bottles and mugs. |
| Construction Material (Access) | Plastic |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Model Name | Packout |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Depth | 66 mm |
| Product Height | 78 mm |
| Product Type | Sip Lid |
| Product Width | 78 mm |