Midford End Bath Panel 690mm White (174RM)
Traditional, waterproof, PVC bath end panel in a gloss finish.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Gloss Finish
View all: Unbranded Bath Panels
Traditional, waterproof, PVC bath end panel in a gloss finish.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Gloss Finish
View all: Unbranded Bath Panels
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Bath Panel Type | End Bath Panel |
| Bathroom Style | Traditional |
| Brand | Unbranded |
| Colour | White |
| Construction Material (Bathrooms) | PVC |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Model Name | Midford |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 520 mm |
| Product Length | 690 mm |
| Product Type | End Bath Panel |
| Total Product Weight | 2.23 kg |