"24-Hour CCTV In Operation" Sign 450mm x 600mm (7848T)
Polypropylene. Inform staff, visitors and members of the public that CCTV is in operation.
- 1.2mm Polypropylene Construction
View all: Unbranded Safety Signs
Polypropylene. Inform staff, visitors and members of the public that CCTV is in operation.
- 1.2mm Polypropylene Construction
View all: Unbranded Safety Signs
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Construction Material (Safety) | Polypropylene |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 450 mm |
| Product Length | 600 mm |
| Product Thickness | 1.2 mm |
| Product Type | "24-Hour CCTV In Operation" Sign |
| Safety Sign Product Type | CCTV |