Osram W2x4.6d Auxiliary On-Road Bulbs (AUX T5) 1.2W 2 Pack (278KL)
Original spare signal lamps, with a glass wedge base. Can be used for a variety of lamp types.
- Warm White
- Premium Quality
- Made in Germany
- Suitable for Most Common Applications
View all: Osram Light Bulbs
Original spare signal lamps, with a glass wedge base. Can be used for a variety of lamp types.
- Warm White
- Premium Quality
- Made in Germany
- Suitable for Most Common Applications
View all: Osram Light Bulbs
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Osram |
| Colour | Warm White |
| Lamp Type | W2x4.6d |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 2 |
| Pieces in Pack/Case | 2 |
| Power Output (Watts/Kw) | 1.2 W |
| Power Voltage Supply | 12 V |
| Product Height | 20 mm |
| Product Type | Auxiliary On-Road Bulbs (AUX T5) |
| Product Width | 5 mm |
| Visible Environmental Costs | Included in the price is a contribution to recycling costs of 5¢. |