Osram BAU15s Auxiliary On-Road Bulbs (AUX PY21W) 21W 2 Pack (787KM)
Signal lamps with metal base. Can be used as original spare lamps. Suitable for most common applications.
- Amber
- Premium Quality
- Made in Germany
View all: Osram Light Bulbs
€2.55Inc Vat
0 in stock in Naas | Check other stores
Sorry, this item is also currently out of stock for delivery
Signal lamps with metal base. Can be used as original spare lamps. Suitable for most common applications.
- Amber
- Premium Quality
- Made in Germany
View all: Osram Light Bulbs
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Osram |
| Colour | Amber |
| Lamp Type | BAU15s |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 2 |
| Pieces in Pack/Case | 2 |
| Power Output (Watts/Kw) | 21 W |
| Power Voltage Supply | 12 V |
| Product Height | 52.6 mm |
| Product Type | Auxiliary On-Road Bulbs (AUX PY21W) |
| Product Width | 25 mm |
| Visible Environmental Costs | Included in the price is a contribution to recycling costs of 5¢. |