Hafele Hinge Repair Plates (6418J)
Steel construction.
- Steel Construction
- For Use With Mounting Plates
View all: Hafele Hinge Pads
| QTY | Price per item | Saving |
|---|---|---|
| 1 - 4 | €4.15 | - |
| 5 - 9 | €3.87 | Save 6% |
| 10 + | €3.68 | Save 11% |
Steel construction.
- Steel Construction
- For Use With Mounting Plates
View all: Hafele Hinge Pads
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Hafele |
| Construction Material (Ironmongery) | Steel |
| Fixings Supplied | Fixings Supplied |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Depth | 1 mm |
| Product Height | 10 mm |
| Product Type | Hinge Repair Plates |
| Product Width | 55 mm |