Eurospec Oval Flush Pull Handle 120mm Satin Stainless Steel (1424P)
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Eurospec |
| Colour | Stainless Steel |
| Colour/Finish (Ironmongery) | Satin Stainless Steel |
| Fixings Supplied | Fixings Supplied |
| Ironmongery Colour | Stainless Steel |
| Ironmongery Finish | Satin |
| Kitchen Finish | Satin |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 120 mm |
| Product Type | Oval Flush Pull Handle |
| Product Width | 41 mm |
| Rebate Depth | 13 mm |
| Shape | Oval |