Brenton Gate Bolt Black 129mm (65125)
Save32%
€2.55Inc Vat
Was €3.75
0 in stock in Dublin - Kylemore Road | Check other stores
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Colour | Black |
| Fixings Supplied | Fixings Not Supplied |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 35 mm |
| Product Length | 129 mm |
| Product Type | Brenton Gate Bolt |
| Product Width | 45 mm |