JG Speedfit 22blk con-25c Conduit Pipe 22mm x 25m Black (42300)
Black. For laying Speedfit pipe into concrete or masonry. Lightweight and flexible.
- 2 Year Guarantee
- Flexible
- Lightweight
View all: JG Speedfit Conduit Pipe
Black. For laying Speedfit pipe into concrete or masonry. Lightweight and flexible.
- 2 Year Guarantee
- Flexible
- Lightweight
View all: JG Speedfit Conduit Pipe
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | JG Speedfit |
| Colour | Black |
| Length of Pack (Combined) | 25 m |
| Length of Single Piece | 25 m |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Model No | 22blk con-25c |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Diameter | 22 mm |
| Product Type | Conduit Pipe |