Grove Bath Front Panel-to-Go 1700mm White (75834)
Modern design. Acrylic.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Modern Bath Panel
View all: Unbranded Bath Panels
Modern design. Acrylic.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Modern Bath Panel
View all: Unbranded Bath Panels
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Bath Panel Type | Front Bath Panel |
| Brand | Unbranded |
| Colour | White |
| Construction Material (Bathrooms) | Acrylic |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Model Name | Grove |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 520 mm |
| Product Length | 1700 mm |
| Product Type | Bath Front Panel-to-Go |
| Total Product Weight | 1.2 kg |