'Keep Clear No Parking' Sign 400mm x 600mm (52300)
For indoor or outdoor use. Easily punched or drilled for fixing. Compliant with all British standards and legislation.
- 1.2mm Polypropylene Construction
View all: Unbranded Safety Signs
For indoor or outdoor use. Easily punched or drilled for fixing. Compliant with all British standards and legislation.
- 1.2mm Polypropylene Construction
View all: Unbranded Safety Signs
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Construction Material (Safety) | Polypropylene |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 400 mm |
| Product Length | 600 mm |
| Product Thickness | 1.2 mm |
| Product Type | 'Keep Clear No Parking' Sign |
| Safety Sign Product Type | Parking |