Monarch End Bath Panel 692mm White (605RM)
Waterproof PVC end bath panel in a gloss finish. Easy to install and fully flexible. Suitable for most standard steel and acrylic baths.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Easy Installation
- Gloss Finish
View all: Unbranded Bath Panels
Waterproof PVC end bath panel in a gloss finish. Easy to install and fully flexible. Suitable for most standard steel and acrylic baths.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Easy Installation
- Gloss Finish
View all: Unbranded Bath Panels
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Bath Panel Type | End Bath Panel |
| Bathroom Style | Contemporary |
| Brand | Unbranded |
| Colour | White |
| Construction Material (Bathrooms) | PVC |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Model Name | Monarch |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 520 mm |
| Product Length | 692 mm |
| Product Type | End Bath Panel |
| Total Product Weight | 1.85 kg |