Laval Adjustable End Bath Panel 685mm White (659RM)
Contemporary end bath panel constructured from waterproof pvc in a gloss finish. Height adjustable plinth from 457-575mm. Features no degradation from moisture.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Height Adjustable Plinth 457-575mm
View all: Unbranded Bath Panels
Contemporary end bath panel constructured from waterproof pvc in a gloss finish. Height adjustable plinth from 457-575mm. Features no degradation from moisture.
- 2 Year Guarantee
- Waterproof
- White
- Height Adjustable Plinth 457-575mm
View all: Unbranded Bath Panels
Best Sellers:
| Specification | |
|---|---|
| Bath Panel Type | End Bath Panel |
| Bathroom Style | Contemporary |
| Brand | Unbranded |
| Colour | White |
| Construction Material (Bathrooms) | PVC |
| Manufacturer Guarantee | 2 Year Guarantee |
| Model Name | Laval |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 457 - 575 mm |
| Product Length | 685 mm |
| Product Type | Adjustable End Bath Panel |
| Total Product Weight | 3.15 kg |